Podstawówka uczy się i wypoczywa


W Salzburgu o Mozarcie, na Grossglocknerstrasse o ekologii, w Wencji o architekturze, w Monachium o historii i sporcie, w Wiedniu o sztuce, podczas spotkania z Jansem-Jurgenem Ventzkim o mrocznym panowaniu Niemców w Łodzi i jego książce „Cień ojca”. Tematy poruszane przez grupę młodzieży ze Szkoły Podstawowej Nr 33 w Łodzi podczas wakacyjnego wyjazdu do Austrii. To już kolejny program z UEF zainspirowany i monitorowany przez Grażynę Grzegorzewską nauczycielkę tej szkoły.(zobacz więcej na Facebook)
Do końca listopada młodzież licealna z Łodzi, Skierwniec i Lublina oraz Mołdawii i Szwajcarii bierze udział w międzykulturowych warsztatach. Warsztaty...
Portugalska oświata stała się bliższa uczestnikom wiosennego wyjazdu do Lizbony. Wizyta w szkołach i na Uniwersytecie, były okazją do poznania...