Nauczyciele w Danii


„Organizacja i zarządzanie oświatą w Danii”. Nauczyciele z województwa lubuskiego brali udział w wyjeździe edukacyjny do Danii. Nauczyciele wizytowali placówki różnego szczebla, ale główny nacisk był na przedszkola. Oprócz wymiany doświadczeń była część turystyczna, gdzie nauczyciele mieli okazję być w Esbjerg największym porcie duńskim, gdzie stoją ogromne rzeźby „Ludzi patrzących w morze”, Aarhus drugie pod względem wielkości miasto w Danii, Ribe jedno z najstarszych miast w Skandynawii, a w drodze powrotnej zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem Hamburga.









UEF wraz z ECORYS Sp. z o.o. zorganizował staże zawodowe dla Biura Edukacji Urzędu Miasta Warszawy. Stażystami byli uczniowie szkół...
Wizyta w portugalskim ośrodku dla osób z autyzmem zrobiła spore wrażenie. System opieki nad osobami dorosłymi z głębokim upośledzeniem umysłowym...