Projekty szyte na miarę!

  • 21 marca 2024
początki

Od 30 lat jesteśmy z Wami i dla Was. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Przez ten okres zrealizowaliśmy setki wyjazdów dla nauczycieli, bibliotekarzy, samorządowców, rolników, służby zdrowia, policji, dla pracowników różnych branż, uczniów. Wielką wartością naszego stowarzyszenia jest zespół, który nieprzerwanie od 1994 roku jest z nami. Wspólnie zbudowaliśmy jakość naszego stowarzyszenia. Zaufało nam wiele osób z całej Polski. Jest to dla nas wielki sukces, że od 30 lat możemy dla Państwa organizować wyjazdy i że cieszą się one dużą popularnością. Dziękujemy Wam że jesteście z nami!

Kontakt z nami

Czytaj również

3 systemy oświaty w jednym księstwie 6 listopada 2016
3 systemy oświaty w jednym księstwie

Księstwo Andora pokazało nauczycielom z Polski jak funkcjonują równolegle trzy systemy oświaty: hiszpański, andorski i francuski. Każdy system ma swoje...

Wielokulturowość w systemie oświaty 30 października 2015
Wielokulturowość w systemie oświaty

Czy czeka nas fala imigrantów? Jeśli tak, to oświata będzie musiała się zmierzyć z wielokulturowością na każdej lekcji. Jak sobie...

Słoweńscy nauczyciele prezentują warszawiakom 20 października 2014
Słoweńscy nauczyciele prezentują warszawiakom

Naczelnik Elżbieta Podkońska (Wydz.Edukacji W-wa Ochota) oraz Jan Makrocki (UEF) zainagurowali dziś tygodniowy program edukacyjny w Słowenii. Uczestnikami są dyrektorzy...